in

Güneş koruyucu seçimi ve uygulaması Koruyucu bir ürün seçerken ve uygularken şu…

Güneş koruyucu seçimi ve uygulaması

Koruyucu bir ürün seçerken ve uygularken şu temel talimatları izleyin:

Dışarıda vakit geçireceğiniz her fırsatta güneş koruyucu kullanın. Bulutlu günlerde bile, ultraviyole ışınlarının % 80’i bulut kapsamına girebilir. Kar, kum ve suyun hepsinin UV ışınlarını yansıttığını ve cildinize vurduklarında onları daha güçlü hale getirdiğini unutmayın.
Amerikan Dermatoloji Akademisi, geniş spektrumlu, SPF 30 veya daha yüksek ve su geçirmez bir güneş koruyucu satın almanızı önerir. Bir güneş koruyucu SPF’si (güneş koruma faktörü) engelleyeceği UV ışınlarının yüzdesini belirler. SPF 30 yeterli kapsama alanı sağlar – güneş ışınlarının% 96’sına kadarını engeller ve koruma daha yüksek SPF’lerle çok az artar.
Dışarı çıkmadan 15 – 30 dakika önce cildinizin açıkta kalan bölgelerine uygulayın. Hem güneş yanığı hem de cilt kanserine duyarlı kafa derisini, kulaklarınızı ve ayaklarınızı atlamayın. Her iki saatte bir veya terledikten veya yüzdükten sonra tekrar uygulayın. Su geçirmez bir güneş koruyucu giyiyor olsanız bile, düzenli olarak tekrar uygulanması gerekir.
Son kullanma tarihi veya renginde ve / veya kıvamında değişiklikler fark ederseniz güneş kremini atın ve değiştirin.

Kaynak: fldscc.com (Florida Dermatology & Skin Cancer Centers)

#ciltbakimmaskesi #ciltbakımıdermapen #ciltsorunlarina #Ciltbakımeğitimi #ciltbakımırutinim #ciltarındırıcıpeeling #ciltbakımgünlügü #ciltbakimrutin #ciltnem #ciltminemi #ciltcremleri #ciltmalaysia2017 #ciltbakimi #cilt #ciltbakımı #cilttemizlik #ciltmaskesi #ciltbakımıvegüzellik #ciltmuhendisigüneşkremi

Başak Sigorta

What do you think?

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Bebek battaniyesi doğası gereği minnoş bir şey zaten. Ama hepsi de bir değil elb…

Erişim engelinin kalkması için sizlerden nokta bile olsa yorum yaparak engeli…